KURUMSAL

1988 – 2000 yılları arasında 12 yıl bağımlı hizmet vermekte iken,  buradan edindiğimiz bilgi ve tecrübemizle  2000 yılından itibaren kendi firmamızda, farklı ve kaliteli hizmet anlayışıyla, tecrübemize tecrübe katarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz kısaca  Şirketler hukuku (Şirketlerde : Kuruluş, Örgütlenme, Şirket içi uyuşmazlıkların halli, birleşme, devir, tasfiye işlemleri)  Vergi , SSK mevzuatı ve uyuşmazlıkları, muhasebe sistemi kurulumu, organizasyonu ve takibi, İthalat, İhracat ve Teşvik Mevzuatı,  Mesleki Hakemlik, Bilirkişilik, Müşavirlik ve sürekli danışmanlık olarak sıralanabilir.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini  iyi analiz ederek,  kendilerini   yaralanabilecekleri  vergi fırsatları, mevzuat  avantajları  ve hizmetler hakkında  sade ve anlaşılır bir şekilde bilgilendirmekte ve yönlendirmekteyiz.

24 yılı bulan tecrübemiz ışığında, firmaları gelişen ve sürekli değişen  vergi -denetim-hukuk mevzuatı  karşısında bilgilendirmekteyiz.  Yeni sisteme adapte olunması için firma içi muhasebe sistemlerinin kurulması,  çalıştırılması ve denetlenmesini sağlamaktayız.

Firmanızın yoluna çıkabilecek problemler önceden hesaplanarak, bu konuda yönetime gerekli tavsiye ve yönlendirmeler zamanında ve ivedilikle yapılmakta, bu sayede birçok problem oluşmadan bertaraf edilmektedir.

İhtiyaç duyulduğu her an firmamızın ilgili personeline ulaşabilirsiniz. Size hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.